Епархием и комиссэм чэнджэщхэр иритащ Минераловодскэ округым и члисэхэм я унафэщIхэм

07.06.2018
Просмотры: 2789

2018 гъэм мэкъуауэгъуэм и 4-м епархием и архитектурнэ-ухуэныгъэ  комиссэр щыIащ Минераловодскэ члисэ округым и члисэхэм. Абы хэтащ епархием ухуэныгъэмкIэ и къудамэм и унафэщI щоджэн нэхъыжь Бондарчук Андрей, благочиннэ щоджэн нэхъыжь Панасенкэ Алексей, епархием и архитектор Чечин Олег, епархием и складым и унафэщI Чечин Сергей. Епархием ухуэныгъэмкIэ и къудамэм и унафэщI щоджэн нэхъыжь Бондарчук Андрей, епархием и архитектор Чечин Олег зыхагъэгъуэзащ ухуэныгъэ лэжьыгъэхэм, благочинием и члисэхэм я лэжьыгъэхэм, чэнджэщхэр иратащ.
Комиссэр щыIащ Железноводск и Покров, Ольгинскэ, Тхьэм и Анэм и Успения, Иноземцевэ къуажэм Предтечи Иоанн и Усекновения, Тхьэм и Анэм и  «Утоли мои печали», Тхьэм и Анэм и Успения члисэхэм, Минводы къалэм Телъыджэ къэзыгъэхъу Николай, Тхьэм и Анэм и Покров члисэхэм. Железноводск и Покров члисэм и кIэм щыноблагъэ члисэ блыным и ухуэныгъэр. Комиссэм зыхигъэгъуэзащ росписым дыщэпс зэрытрагъэлъадэм. Ольгинскэ члисэм щыкIуам унафэщIым комиссэр хигъэгъэузащ ухуэныгъэ
лъэхъэнэм къапэщылъхэм. Комиссэм къалэн ящищIащ геологие лэжьыгъэхэр члисэм и Iэгъуэблагъэм щрагъэкIуэкIыну, ухуэныгъэщIэ къызэрагъэпэщын папщIэ. Ухуэныгъэм и проектыр епархием и архитектурнэ-ухуэныгъэ къудамэм ягъэхьын хуейщ.

2789
Фотогалерея